عکس ورژن 2 اتاق خواب ستارزاده به سبک کلاسیک

تعریف پروژه (طراحی ورژن 2 اتاق خواب ستارزاده)

نام پروژه: طراحی ورژن 2 اتاق خواب ستارزاده
کارفرما: آقای ستارزاده
طراحی: شرکت معماری و دکوراسیون باشکوه آروند دیزاین (ARVAND DESIGN)
موقعیت: هروی
سبک طراحی: کلاسیک
متراژ: 20 متر
ملک: آپارتمان مسکونی
طبقات: 5طبقه
طبقه: چهارم
سال: 1398

نمایی از کمد دیواری اتاق خواب به سبک کلاسیک

توضیحات کلی پروژه:

این پروژه در سال 1398 از طرف کارفرما آقای ستارزاده دریافت شد. ساختمان مسکونی 5 طبقه هر طبقه 2 واحد می‌باشد. واحدها 120 متری می‌باشد که این واحد در طبقه چهارم واقع است. پروژه درواقع جزء دسته‌بندی دکوراسیون داخلی قرار می گیرد و ازجمله نمونه کارهای دکوراسیون داخلی اتاق خواب می باشد. اتاق خواب به هر دو سبک کلاسیک و مدرن متناسب با سلیقه کارفرما طراحی شده است. که در این بخش ورژن دوم و نهایی آن یعنی سبک کلاسیک آن نمایش داده شده است. تزئینات داخلی و دکور باتوجه به سلیقه کارفرما انتخاب شده است که در این بخش نکات کلیدی مرتبط با سبک کلاسیک نیز رعایت شده است. سعی شده است که از حداکثر فضا به نحو احسنت استفاده شود و با توجه به خواسته کارفرما کمد دیواری بزرگ و جاداری برای آن درنظر گرفته شده است.

نمای دیگری از ورژن 2 اتاق خواب ستارزاده

پروژه طراحی ورژن 2 اتاق خواب ستارزاده یکی از پروژه‌هایی است که به هر دو سبک کلاسیک و مدرن طراحی شده است. همانطورکه در ورژن اول آن نیز بیان شد، در گوشه اتاق خواب اختلاف سطحی وجود داشت که در نتیجه این بخش را برای کمد دیواری انتخاب کردیم. به جای استفاده از آینه‌های قدی در دو طرف تخت اینبار از گچبری برای ایجاد قاب‌هایی به سبک کلاسیک استفاده شده است.

نمایی از کمد دیواری بزرگ درنظرگرفته شده در اتاق خواب

به کار گیری کمد به کار زیبایی می‌بخشد. علاوه‌برآن باعث کاربردی تر شدن این فضایی که به اصطلاح پرت شده است می‌شود چرا که در این بخش اختلاف سطحی وجود داشت. کفش‌ها و لباس‌ها هم داخل کمد قرار گرفته و همه چیز مرتب در سر جای خود قرار می گیرد. در ورژن دوم کمد دیواری بزرگ تری درنظر گرفته شده است.

نمایی از آینه کنسول زیبای درنظر گرفته شده در اتاق خواب
نمایی از تابلو و آینه کنسول اتاق خواب

در بخش ورودی نیز همانطور که مشخص است از تابلوی زیبا و مناسب متناسب با سلیقه کارفرما و سبک کلاسیک انتخاب شده است. آینه های قدی نیز اینبار به جای قرار گرفتن در دو طرف تخت بر روی درب‌های کمد دیواری درنظر گرفته شده اند. ورژن اول این طرح که به سبک مدرن می باشد را نیز می توانید در این لینک مشاهده کنید.

گالری پروژه طراحی ورژن 2 اتاق خواب ستارزاده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید