نمایی از اتاق خواب آبی طنابی طراحی شده به سبک کلاسیک

تعریف پروژه (طراحی و اجرای اتاق خواب آبی طنابی)

نام پروژه: طراحی و اجرای اتاق خواب آبی طنابی
کارفرما: آقای طنابی
طراحی: شرکت معماری و دکوراسیون باشکوه آروند دیزاین (ARVAND DESIGN)
موقعیت: فلکه دوم تهرانپارس
سبک طراحی: کلاسیک
متراژ: 15 متر
ملک: آپارتمان مسکونی
طبقات: 5طبقه
طبقه: چهارم
سال: 1398

نمایی از تخت و دیوارهای اتاق خواب آبی طنابی به سبک کلاسیک

توضیحات کلی پروژه:

این پروژه در سال 1397 از طرف کارفرما آقای طنابی دریافت شد. ساختمان مسکونی 5 طبقه هر طبقه 2 واحد می‌باشد. واحدها 155 متری می‌باشد که این واحد در طبقه چهارم واقع است. پروژه درواقع جزء دسته‌بندی دکوراسیون داخلی قرار می گیرد و ازجمله نمونه کارهای دکوراسیون داخلی اتاق خواب می باشد. اتاق خواب به سبک کلاسیک و در دو رنگ طراحی شده است که در این بخش رنگ آبی آن را مشاهده می کنید. تزئینات داخلی و دکور باتوجه به سلیقه کارفرما انتخاب شده است که در این بخش نکات کلیدی مرتبط با سبک کلاسیک نیز کاملا رعایت شده است.

نمایی از پرده و آینه و گچ بری کار شده بر روی دیوار مقابل تخت اتاق خواب آبی طنابی

پروژه طراحی و اجرای اتاق خواب آبی طنابی یکی از پروژه‌هایی است که به سبک کلاسیک و در دو رنگ طراحی شده است. همانطورکه مشخص است، بر روی یک دیوار اتاق خواب نقاشی بسیار زیبایی با هماهنگ بودن رنگ آبی طرح درنظر گرفته شده است که هم نشان از کلاسیک بودن طرح است و هم زیبایی فوق العاده‌ای دارد. آینه با طرح گچ بری زیبایی نیز بر روی دیوار مقابل تخت درنظر گرفته شده است.

نمایی دورتر از تخت خواب و نقاشی اتاق خواب به رنگ آبی و سبک کلاسیک

در طراحی اتاق خواب آبی طنابی علاوه بر آنکه از یک نقاشی زیبا استفاده شده است، گچ بری ها و آینه کاری هایی که همگی نشان از کلاسیک بودن طرح است نیز به کار گرفته شده است. به جای استفاده مجزا از آینه و کنسول در اتاق خواب، ترکیب کنسول با آینه قرار گرفته در دیوار به کار گرفته شده است.

نمای ورودی و درب ورودی اتاق خواب آبی طنابی

در بخش ورودی نیز همانطور که مشخص است درب ورودی نیز به سبک کلاسیک با آینه کاری استفاده شده است. بر روی دیوار نیز در دو طرف آینه از دیوارکوب‌های از جنس لوستر استفاده شده است. ورژن قرمز این طرح را نیز می توانید در اتاق خواب قرمز طنابی مشاهده کنید. سالن پذیرایی و نشیمن این طرح نیز در پذیرایی و نشیمن طنابی قابل مشاهده است.

گالری پروژه طراحی و اجرای اتاق خواب آبی طنابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید