نمایی از اتاق خواب قرمز طنابی طراحی شده به سبک کلاسیک

تعریف پروژه (طراحی و اجرای اتاق خواب قرمز طنابی)

نام پروژه: طراحی و اجرای اتاق خواب قرمز طنابی
کارفرما: آقای طنابی
طراحی: شرکت معماری و دکوراسیون باشکوه آروند دیزاین (ARVAND DESIGN)
موقعیت: فلکه دوم تهرانپارس
سبک طراحی: کلاسیک
متراژ: 15 متر
ملک: آپارتمان مسکونی
طبقات: 5طبقه
طبقه: چهارم
سال: 1398

نمایی از تخت و دیوارهای اتاق خواب قرمز طنابی به سبک کلاسیک

توضیحات کلی پروژه:

این پروژه در سال 1397 از طرف کارفرما آقای طنابی دریافت شد. ساختمان مسکونی 5 طبقه هر طبقه 2 واحد می‌باشد. واحدها 155 متری می‌باشد که این واحد در طبقه چهارم واقع است. پروژه درواقع جزء دسته‌بندی دکوراسیون داخلی قرار می گیرد و ازجمله نمونه کارهای دکوراسیون داخلی اتاق خواب می باشد. اتاق خواب به سبک کلاسیک و در دو رنگ طراحی شده است که در این بخش رنگ قرمز آن را مشاهده می کنید. در این بخش نیز نکات کلیدی مرتبط با سبک کلاسیک کاملا رعایت شده است اما اینبار به رنگ قرمز.

نمایی از پرده و آینه قرمز رنگ و گچ بری کار شده بر روی دیوار مقابل تخت اتاق خواب قرمز طنابی

پروژه طراحی ، نظارت و اجرای اتاق خواب قرمز طنابی یکی از پروژه‌هایی است که به سبک کلاسیک و در دو رنگ طراحی شده است. همانطورکه مشخص است، بر روی یک دیوار اتاق خواب نقاشی بسیار زیبایی با هماهنگ بودن رنگ قرمز طرح در نظر گرفته شده است که هم نشان از کلاسیک بودن طرح است و هم زیبایی فوق العاده‌ای دارد. همانطور که مشخص است رنگ غالب طرح قرمز می باشد و در لوازم و حتی گلدون موجود در این طرح نیز این هماهنگی رنگی دیده می‌شود.

نمایی دورتر از تخت خواب و نقاشی اتاق خواب به رنگ قرمز

در طراحی اتاق خواب علاوه بر آنکه از یک نقاشی زیبا استفاده شده است، گچ بری ها و آینه کاری هایی که همگی نشان از کلاسیک بودن طرح است نیز استفاده شده اند. به جای استفاده مجزا از آینه و کنسول در اتاق خواب، از ترکیب کنسول با آینه قرار گرفته در دیوار استفاده شده است. کمد دیواری ها هم در داخل دیوار اجرا شده اند و فضای اتاق را نگرفته اند.

نمای ورودی اتاق خواب با درب‌ آینه کاری شده

در عکس بالا نیز نمای ورودی و درب اتاق خواب آینه کاری شده مشخص است. بر روی دیوار نیز از دیوارکوب‌های مشابه و هم جنس لوستر استفاده شده است. ورژن آبی این طرح را نیز می توانید در اتاق خواب آبی طنابی مشاهده کنید. سالن پذیرایی و نشیمن این طرح نیز در پذیرایی و نشیمن طنابی قابل مشاهده است.

گالری پروژه طراحی و اجرای اتاق خواب قرمز طنابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید