نمایی از سالن پذیرایی قاسمی

تعریف پروژه (طراحی سالن پذیرایی قاسمی)

نام پروژه: طراحی سالن پذیرایی قاسمی
کارفرما: آقای قاسمی
طراحی: شرکت معماری و دکوراسیون باشکوه آروند دیزاین (ARVAND DESIGN)
موقعیت: دلاوران
سبک طراحی: رستیک
متراژ: 90
ملک: آپارتمان مسکونی
طبقات: 4طبقه
طبقه: چهارم
سال: 1398

توضیحات کلی پروژه

این پروژه در سال 1398 از طرف کارفرما آقای قاسمی عزیز دریافت شد. ساختمان مسکونی 4 طبقه هر طبقه 2 واحد می‌باشد. واحدها 90 متری می‌باشد که این واحد در طبقه چهارم واقع است. پروژه درواقع جزء دسته‌بندی دکوراسیون داخلی قرار می گیرد و ازجمله نمونه کارهای دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی و نشیمن می باشد. اتاق خواب به سبک رستیک متناسب با سلیقه کارفرما طراحی شده است. تزئینات داخلی و دکور کاملا باتوجه به سلیقه کارفرما انتخاب شده است. سعی شده است که از حداکثر فضا به نحو احسنت استفاده شود و با توجه به خواسته کارفرما طرح ساده با ویژگی‌های خاص سبک رستیک می‌باشد.

سالن پذیرایی با سبک رستیک و استفاده از رنگ‌های سفید و آبی

پروژه طراحی سالن پذیرایی قاسمی یکی از پروژه‌هایی است که به سبک زیبا و منحصر به فرد رستیک طراحی شده است. این سبک طرفدارای خاص خود را دارد که کم هم نیست. درصورتی که در این سبک نکات و ظرافت های خاص خودش رعایت شود فضای زیبایی را شکل خواهد داد. رنگ‌های غالب در این طرح سفید و آبی هستند که در عین سادگی نظم و زیبایی خاصی را به فضا بخشیدند. همخوانی لوازم و چیدمان نیز به زیبایی طرح افزوده‌ است.

نمای دیگری از سالن پذیرایی از سمت میز ناهارخوری

همانطور که مشخص است استفاده از رنگ‌های آبی و سفید در انتخاب لوازم و حتی تزئینات روی میز ناهارخوری نیز رعایت شده است تا به زیبایی کار بیافزاید. با توجه به نقشه منزل و ویژگی این بخش از سالن پذیرایی، بهترین فضا برای قرارگیری میز ناهار خوری درواقع همین بخش بود که از نور کافی نیز با توجه به وجود پنجره برخوردار است

گالری پروژه طراحی سالن پذیرایی قاسمی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید