نمونه نرده های پلکسی و نرده استیل سه خط و چهار خط و حفاظ باکن و نرده طلایی وسط شیشه خور استیل مرکزی

استیل مرکزی

نرده استیل نوع حصاری

نرده 4 خط استیل

نرده استیل طلایی وسط شیشه خور

نرده استیل طلایی از نوع پایه پلکس

حفاظ پنجره و بالکن با لوله های افقی استیل

نرده استیل طلایی پایه پلکس

نمونه های حفاظ استیل برای درب ورودی و پله استیل و نرده استیل نوع کلاسیک و وسط شیشه خور استیل مرکزی

پله استیل گرد طلایی

نرده استیل از نوع پایه عمودی کلاسیک طلایی

نمونه حفاظ استیل درب ورودی

نرده استیل وسط شیشه خور

نرده استیل پایه اشکی طلایی استیل مرکزی

نمونه کارهای نرده پایه اشکی طلایی

نمنونه های اجرا شده نرده های استیل طلایی از نوع پایه پیچ و پایه شکلاتی استیل مرکزینمونه نرده های استیل طلایی از نوع پایه پیچ یا پایه شکلاتی
چند نمونه لوازم اکسسوری استیل زیبای استیل مرکزینمونه کارهای لوازم اکسسوری استیل
نمونه های میز و ویترین استیل و استیل طلایی استیل مرکزی

نمونه کارهای اکسسوری میز و ویترین استیل

نمونه های نرده استیل از نوع پایه اشکی سفید استیل مرکزی

نمونه کارهای نرده پایه اشکی سفید با استارت فوق العاده شیک و لاکچری

نرده استیل

تزئین خانه رویایی یا دفتر شرکت شما می تواند یک کار پیچیده باشد. خوشبختانه در صورت داشتن ابزار و مواد مناسب ، برای شما بسیار ساده تر خواهد بود. شما ممکن است زیبایی منزل یا محل کار خود را با اضافه کردن مبلمان یا ظرافت بیشتر با به کارگیری لوازم اکسسوری به فضای خود ایجاد کنید. با این حال ، اگر می خواهید روی مهمانان یا مشتری های خود تأثیر بزرگی ایجاد کنید ، پیشنهاد ما استفاده از نرده استیل مدرن می باشد.

سیستم های نرده استیل ضد زنگ که از نظر ظاهری سبک مدرن هم هستند، راهی عالی برای شخصی سازی اتاق یا فضای اداری شما هستند. می توانید از این نرده ها برای ساخت هندریل یا حفاظ و جان پناه یک بالکن خارجی یا داخلی استفاده کنید. استفاده از نرده های استیل ضد زنگ در انواع راه پله ها نیز عالی به نظر می رسد و زیبایی فوق العاده ای دارد.

همانطور که می دانید استیل آلیاژهای مختلفی از جمله آلیاژ 201 ، آلیاژ 304 و آلیاژ 316 را می توان نام برد که بسیار پرکاربد هستند.
نکته : هیچ کدام از این آلیاژهای نام برده شده زنگ نمی زنند. پس تفاوت کجاست !!!!

معمولا از استیل با آلیاژ 201 در فضای داخلی ساختمان مثلا راه پله ها و داخل منزل استفاده می شود. البته جاهایی که آب و باران زیاد نمی خورد و رطوبت کم است. از آلیاژ 304 معمولا در نما و حفاظ پنجره‌های بیرونی ساختمان که آب و باران زیاد برخورد می کند استفاده می کنند و در نهایت از استیل با آلیاژ 316 نیز در استخرها و جاهایی که مدام داخل آب است استفاده می کنند.

همانطور که گفته شد هیچ کدام زنگ نمی زنند اما استفاده از آلیاژ به طور مثال 201 در نما در مدت زمان کوتاهی باعث تیره شدن استیل می شود که جلوه خوبی ندارد.

دلایل استفاده از نرده استیل

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید از نرده های از جنس استنلس استیل استفاده کنید. برخی از این دلایل عبارتند از:

  • دوام

برای ایجاد یک نرده محکم باید پایه و اساس آن باشد. نرده های استیل ضد زنگ از دستک‌هایی استفاده می کنند که برای پشتیبانی قوی و با دوام هستند. نرده با جنس استنلس استیل بسیار با دوام و قابل اعتماد است زیرا استیل ضد زنگ در برابر زنگ زدگی و همچنین در برابر خوردگی مقاوم است.

  • توان مالی

نصب نرده های از جنس استنلس استیل می تواند از نصب سایر نرده ها بسیار مقرون به صرفه باشد. علاوه بر این ، این امکان را به شما می دهد تا در هزینه های تعمیر و نگهداری هزینه بیشتری صرفه جویی کنید زیرا به طور مثال نیاز به تمدید رنگ و ضد زنگ ندارند.

  • زیبایی

استفاده از نرده‌ های استیل مدرن زیبایی بیشتری به عرشه ، پاسیون ، بالکن یا راه پله شما می بخشد. یه طور مثال استفاده از نرده های کابلی استیل ظرافت بیشتری را به هر اتاق یا فضای باز می بخشد. این نوع نرده ها به صورت یکپارچه با دکوراسیون اطراف ترکیب می شوند و زیبایی خاصی به فضا می بخشند.

  • امنیت

درنهایت ، استفاده از نرده های از جنس استنلس استیل بهترین راه برای محافظت از مناطق خطرناک پرتگاه است. نرده شیشه ای یکی دیگر از گزینه های محبوب برای محافظت از آن نواحی پرتگاه است که جلوی دید را نیز نمی گیرد . در پایان انتخاب به شما بستگی دارد ، اما حتماً هنگام وزن کردن گزینه های خود برای هر نوع نرده یا سیستم حفاظ ، نرده استیل را نیز به یاد داشته باشید.

شما هرگز در انتخاب استفاده از نرده های استیل ضد زنگ برای خانه یا محل کار خود پشیمان نمی شوید. چرا که علاوه حفاظت و امنیتی که برای شما فراهم می سازند از دید طراحی و دکوراسیون داخلی نیز زیبایی خاصی به فضای شما می بخشند.

حفاظ استیل

سوال پیش آمده برای اکثر شما علت استفاده از حفاظ  و چرا حالا حفاظ استیل می باشد. همانطورکه می دانید بالکن و پنجره‌های ساختمان‌ها در طبقات پایین معمولا با خطر ورود دزد به منزل همراهند. علاوه بر آن باتوجه به سبک های طراحی و سلیقه بیشتر کارفرما ها امروزه در ساختمان‌های جدید بیشتر از پنجره‌های قدی با ویو باز استفاده می شود که با خطر سقوط همراهند. به همین دلیل استفاده از حفاظ های پشت پنجره و حفاظ های درب و پنجره بالکن بسیار ضرورت دارد و در ساختمان های نوساز علاوه بر بحث امنیت رعایت استانداردهای ارتفاع جان پناه و استانداردهای آتش نشانی برای گرفتن پایان کار لازم می باشد.

دلایل استفاده از حفاظ استیل

باتوجه به اینکه استفاده از استیل به جای آهن در زیبایی نمای ساختمان تاثیر فوق العاده‌ای دارد ، معمولا در ساختمان های جدید از ترکیب استیل و شیشه استفاده می کنند. اما استفاده از حفاظ استیل تنها به دلیل زیبایی آن نمی باشد. اگر دقت کرده باشید اکثر بانک ها از حفاظ استیل استفاده می کنند که نشان از استحکام و امنیت بالای این نوع حفاظ می باشد. اگر بخواهم دلایل و ضرورت استفاده از حفاظ استیل را نام ببرم باید بگویم که:

  • ضد زنگ و بادوام

بادوام بودن استیل و عدم نیاز به استفاده از ضد زنگ و رنگ یکی از مزایای فوق العاده استفاده از استیل در حفاظ پنجره و بالکن است. شما دیگر نیاز هر چند وقت یکبار رنگ بخرید با ضد زنگ و حفاظ ها را رنگ کنید. پیشنهاد صد در صد ما نیز استفاده از استیل با آلیاژ 304 در نما و فضای بیرونی ساختمان می باشد تا علاوه بر اینکه زنگ نمی زند ، مات و کدر هم نشود و زیبایی خود را حفظ کند.

  • نصب آسان وسریع

یکی از مزایای فوق العاده استفاده از حفاظ استیل نصب سریع و آسان است و دیگر نیازی به دستگاه جوش و رنگ و … نیست و معمولا در یک روز انجام می شود.

  • تنوع در طراحی

با توجه به اینکه امکان پیاده سازی طرح های مختلفی را دارد تنوع زیادی را در شکل حفاظ استیل ایجاد می کند.

  • امنیت

همانطور که گفته بیشتر بانک ها از این نوع حفاظ استیل استفاده می کنند. یک نوع خاص از این نوع حفاظ که دارای امنیت بسیار بالایی می باشد به حفاظ بانکی استیل یا به طور خلاصه حفاظ بانکی معروف است. که متناسب با سایز پنجره یا بالکن در کارگاه آماده می شود و در محل نصب می شود و می توان از داخل لوله های آن میلگرد رد کرد تا به امنیت آن افزوده شود.

  • زیبایی

استفاده از استیل به زیبایی کار می افزاید و به روز می باشد. معمولا ترکیب استیل با شیشه زیبایی خاص خود را دارد.

پله استیل

امروزه در خانه های شیک و لاکچری از پله های استیل استفاده می شود. خانه های دوبلکس که نمی خواهند فضای زیادی را برای راه پله درنظر بگیرند از پله گرد استیل استفاده می کنند که زیبایی فوق العاده ای دارند و می توان از انواع مختلف کف پله از جنس سنگ ، چوب ، شیشه و … در آن‌ها استفاده کرد. پله های گرد استیل معمولا در کمترین حالت فضایی دایره‌ای شکل به قطر 120 سانت به بالا نیاز دارند. معمولا ترکیب ان‌ها با کف پله شیشه ای فوق العاده زیبا می شود.

اما پله استیل تنها به پله گرد ختم نمی شود و در هر شکل و سایز و مکانی قابل اجرا است. یک نکته دیگر آنکه می توان نرده این راه پله ها را نیز از نوع نرده استیل استفاده کرد تا همخوانی خوبی داشته باشند و حتی نرده آن‌ها را نیز نرده شیشه ای استیل به کار برد که کاری لاکچری و مدرن محسوب می شود. اگرچه هزینه این نوع پله های استیل کمی بالاتر از سایر راه پله ها ازجمله از جنس آهن تمام می شود اما به لحاظ طراحی و دکوراسیون داخلی و همچنین زیبایی بی نظیر هستند.

لوازم اکسسوری استیل

استفاده از لوازم اکسسوری در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی بسیار پرکاربرد هستند و زیبایی خاصی به فضا می بخشند. در این بین لوازم اکسسوری استیل نیز جایگاه ویژه ای دارند. انواع میز ، میز ناهارخوری و ویترین با استیل قابل اجرا هستند و معمولا در ترکیب با شیشه و سنگ بسیار زیبا می شوند.

دکوراسیون داخلی آروند دیزاین و بخش استیل مرکزی توانایی اجرا و پیاده سازی طرح های آماده یا ذهنی شما را در بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت دارد. در این بین پیاده سازی طرح های مشابه با آهن آب کاری شده که در مغازه های دیگر با قیمت پایین تر مشاهده می کنید هرگز کیفیت ، ظرافت ، دوام و زیبایی کارهای استیل را ندارند. پس با دیدن جنس های مشابه با قیمت پایین تر تعجب نکنید.