نمایش راه‌های تماس با آروند دیزاین (ARVAND DESIGN)

راه‌های تماس با آروند دیزاین (ARVAND DESIGN)

به صفحه تماس با آروند دیزاین خوش آمدید. از این که تصمیم دارید با شرکت معماری و دکوراسیون باشکوه آروند دیزاین (ARVAND DESIGN) در ارتباط باشید از شما بسیار متشکریم. تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم پاسخ شما را به بهترین شکل و در اسرع وقت به روش‌های آمده در ادامه بدهیم. روش‌های موجود برای برقراری تماس با ما عبارتند از:

  1. تماس تلفنی
  2. مراجعه حضوری
  3. شبکه‌های اجتماعی
  4. مکاتبه ایمیلی

درصورتی که نیاز به توضیح بیشتر و هماهنگی دقیق‌تر را با ما داشتید، توصیه ما برقراری تماس تلفنی و مراجعه حضوری می‌باشد.

1- تماس تلفنی:

هماهنگی سریع‌تر و پاسخ‌گویی دقیق‌تر با برقراری تماس تلفنی به منظور تماس با آروند دیزاین صورت می‌گیرد.

09352324644

2- مکاتبه ایمیلی:

یکی دیگر از راه های ارتباط با ما از طریق مکاتبه ایمیلی می‌باشد. از طریق فرم زیر می‌توانید به صورت 24 ساعته مکاتبه ایمیلی داشته و در تماس باشید. درصورتی که نیاز دارید تا با شما تماس بگیریم و همچنین به منظور بازدید از کار، ممنون میشیم تا اطلاعات صحیح به خصوص شماره موبایل و آدرس دقیق را وارد کنید. ارسال عکس از محیط کار نیز کمک زیادی خواهد کرد تا پاسخ دقیق تری به شما داده شود. جواب پیام شما در سریع‌ترین زمان ممکن داده خواهد شد. تماس با آروند دیزاین

3- شبکه‌های اجتماعی:

یکی دیگر از روش‌های ارتباط با آروند دیزاین شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. نمونه کارها و پروژه‌های جدید را ببینید و با روند و پیشرفت کار آشنا شوید.

4- مراجعه حضوری:

روش مؤثر در برقراری تماس با آروند دیزاین (ARVAND DESIGN) مراجعه حضوری و صحبت با کارشناسان و مدیر شرکت می‌باشد. توضیحات دقیق با جزئیات بیشتر و آشنایی با روند انجام کار و عقد قرارداد با مراجعه حضوری امکان‌پذیر می‌باشد.

نشانی: تهران، تهرانپارس، خیابان 196 غربی، بین اتوبان باقری و خیابان اردیبهشت، پلاک 159