تصویر نمایش‌دهنده درباره آروند دیزاین

درباره آروند دیزاین (ARVAND DESIGN)

بهتر است صحبت درباره آروند دیزاین را با این جمله زیبا از ریچارد راجرز آغاز کنیم: “ساختمان‌ها صرفاً کالا نیستند. آنها مانند پرده‌ای پشت صحنه زندگی ما را در شهر می‌سازند. معماری هنر شکل‌دادن به آن چیزی است که ما مرتباً در آن به نمایش می‌پردازیم، چرا که به خلق محیطی می‌پردازد که تمامی جزئیات روزانه زندگی ما در آن اتفاق می‌افتد.”

درباره آروند دیزاین (تاریخچه)

درواقع کار خود را در سال 1388 با یک طراحی ذهنی و اجرا شروع کردیم. منظور از طراحی ذهنی عدم شبیه‌سازی آن در نرم‌افزارهایی مثل Lumion یا 3Ds Max می‌باشد. پس از آن با صحبتی که با یکی از آشنایان خوب و حرفه‌ای در زمینه واردات استیل داشتیم شروع به کار در زمینه نرده، پله، و سازه‌های استیل کردیم. تجربه خوب حاصل از این راه و ذوق و اشتیاقی که در زمینه طراحی و دکوراسیون داشتیم باعث شد که در کنار کار استیل، شرکتی در رابطه با طراحی داخلی تاسیس کنیم.

در سال 1394 شرکتی با نام نسخ معمار تاسیس کردیم. شروع کار خود را با آموزش‌های فشرده و گسترده نرم‌افزار 3Ds Max آغاز کردیم. قابلیت‌های این نرم‌افزار بسیار گسترده است. اما درکنار سلیقه و استعداد هنری کاربر آن، نیاز به تجربه و آموزش‌های پیشرفته می‌باشد تا بتوان در سطح حرفه‌ای با این نرم‌افزار کار کرد.

تجربه چهار ساله و انجام پروژه‌های متعدد باعث شد تا کار خود را به‌صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی در سال 1398 آغاز کنیم. یک تیم کاملا باتجربه و با مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری، عمران و برق در دانشگاه‌های سراسری تهران. درنتیجه در سال 1398 شرکت معماری و دکوراسیون باشکوه آروند دیزاین (ARVAND DESIGN) را تاسیس کردیم.

درباره آروند دیزاین (مهارت‌ها و خدمات)

طراحی را با توجه به موقعیت و ملک کارفرما در زمینه‌های مختلف:

  1. معماری و دکوراسیون داخلی
  2. معماری و دکوراسیون خارجی 
  3. معماری و دکوراسیون منظر

در سبک‌های مختلف به خصوص سه سبک:

  1. کلاسیک
  2. نئوکلاسیک
  3. مدرن

انجام می‌دهیم و شبیه‌سازی و طراحی با نرم افزار 3Ds Max به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید درباره ما بدانید وسواس بیش از حد در حقیقی و باکیفیت بودن طرح به هنگام رندرگیری می‌باشد به‌طوری که تشخیص آن از واقعیت و آنچه که اجرا شده است دشوار باشد.

درصورتی که کارفرما اجرای طرح را نیز برعهده ما قرار دهد، نظارت کامل را بر اجرای دقیق و بی نقص طرح خواهیم داشت. با توجه به اینکه ممکن است در طراحی سایر طراحان و شرکت ها مسائلی همچون اندازه ها و اصول مهندسی معماری و عمران رعایت نشده باشد و یا طرح کاملا خیالی و concept باشد درنتیجه اجرای طرح دیگران تنها با رضایت کارفرما انجام می شود و شرکت آروند دیزاین هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از اجرای آن طرح ندارد.

آنچه که درباره ما در زمینه اجرا مهم است باتوجه به تجربه چندین‌ساله و همکاری با معماران ساختمان، اجرای دقیق طرح توسط گروهی از متخصصان باتجربه می‌باشد. همانطورکه می‌دانید هرچقدر هم طرح زیبا باشد درصورتی که نتوان آن را به‌همان صورت اجرا کرد، زیبایی خود را از دست می‌دهد.

درنتیجه هدف و شعار ما در شرکت معماری و دکوراسیون باشکوه آروند دیزاین (ARVAND DESIGN)، تحقق رؤیاهای شماست. یعنی همان اجرای دقیق و بی‌نقص طرح. بسیاری از طراحی‌هایی که موجودند، تنها یک طرح خیالی می‌باشند. به بیان دیگر پیاده‌سازی‌ آن به دلیل عدم رعایت اصول مهندسی معماری و عمران غیرممکن است. طراحی‌های ما به‌گونه‌ای هستند که دور از واقعیت نباشند و بتوان آن را به همان صورت اجرا کرد. بنابراین، اجرای دقیق طرح از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که ما آن را تضمین می‌کنیم.

بسیاری از کارفرما‌ها به دنبال بازسازی و زیباسازی ملک خود هستند. به خصوص نقشه منازلی که طرح قدیمی دارند و بسیاری از فضاها به اصطلاح عموم پرت شده اند و غالبا باعث کوچک شدن سالن پذیرایی می شوند. شرکت آروند دیزاین به صورت کاملا تخصصی و با رعایت اصول مهندسی، صفر تا صد طراحی و اجرای بازسازی را با زیباسازی و استفاده کاملا بهینه از فضای ملک شما انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که بازسازی با توجه به سلیقه و خواسته کارفرما در هر سه سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن قابل اجرا می‌باشد.

شبکه‌های اجتماعی:

نمونه‌کارها، پروژه‌های جدید، روند پیشرفت کار و هرآنچه که درباره آروند دیزاین بخواهید بدانید را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی ما نیز بدست آورید. علاوه‌براین، راه‌های ارتباطی با ما را می‌توانید در صفحه تماس با آروند دیزاین مشاهده کنید.