تصویر اتاق خواب به سبک مدرن

تعریف پروژه (طراحی اتاق خواب ستارزاده)

نام پروژه: طراحی ورژن اول اتاق خواب ستارزاده
کارفرما: آقای ستارزاده
طراحی: شرکت معماری و دکوراسیون باشکوه آروند دیزاین (ARVAND DESIGN)
موقعیت: هروی
سبک طراحی: مدرن
متراژ: 20 متر
ملک: آپارتمان مسکونی
طبقات: 5طبقه
طبقه: چهارم
سال: 1398

نمایی از میز لوازم آرایشی اتاق خواب ستارزاده

توضیحات کلی پروژه

این پروژه در سال 1398 از طرف کارفرما آقای ستارزاده دریافت شد. ساختمان مسکونی 5 طبقه هر طبقه 2 واحد می‌باشد. واحدها 120 متری می‌باشد که این واحد در طبقه چهارم واقع است. پروژه درواقع جزء دسته‌بندی دکوراسیون داخلی قرار می گیرد و ازجمله نمونه کارهای دکوراسیون داخلی اتاق خواب می باشد. اتاق خواب به هر دو سبک کلاسیک و مدرن متناسب با سلیقه کارفرما طراحی شده است. که در این بخش سبک مدرن آن نمایش داده شده است. تزئینات داخلی و دکور باتوجه به سلیقه کارفرما انتخاب شده است. سعی شده است که از حداکثر فضا به نحو احسنت استفاده شود و با توجه به خواسته کارفرما کمد دیواری بزرگ و جاداری برای آن درنظر گرفته شده است.

زاویه دیگر از اتاق خواب ستارزاده که کمد دیواری آن به خوبی مشخص می‌باشد

پروژه طراحی اتاق خواب ستارزاده یکی از پروژه‌هایی است که به هر دو سبک کلاسیک و مدرن طراحی شده است. در گوشه اتاق خواب اختلاف سطحی وجود داشت که در نتیجه این بخش را برای کمد دیواری انتخاب کردیم. استفاده از آینه‌های قدی در دو طرف تخت نیز بر زیبایی کار افزوده است.

نمای مستقیم از کمد دیواری و گلدون زیبای درنظر گرفته شده در اتاق خواب ستارزاده

به کار گیری کمد به کار زیبایی می‌بخشد. علاوه‌برآن باعث کاربردی تر شدن این فضایی که به اصطلاح پرت شده است می‌شود چرا که در این بخش اختلاف سطحی وجود داشت. کفش‌ها و لباس‌ها هم داخل کمد قرار گرفته و همه چیز مرتب در سر جای خود قرار می گیرد.

نمای ورودی از اتاق خواب ستارزاده با تابلوهای زیبا

در بخش ورودی نیز همانطور که مشخص است از تابلوهای زیبا و مناسب متناسب با سلیقه کارفرما انتخاب شده است. گلدون زیبا به اتاق جلوه خوب و دوست داشتنی داده است و طرح در عین سادگی از زیبایی خاصی برخوردار است. ورژن دوم این طرح که به سبک کلاسیک می باشد را نیز می توانید در این لینک مشاهده کنید.

گالری پروژه طراحی اتاق خواب ستارزاده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید